Gursel Turizm
Şifreniz, talebiniz doğrultusunda sisteme kayıt olurken girmiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

Gönder

HİZMETLER
ÖĞRENCİ ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ
Gürsel Ulaşım Çözümleri kurulduğu ilk günden beri anaokulu, ilköğretim okulları, lise ve üniversite öğrencilerine hizmet veriyor.

Öğrenci ulaşımında yüksek standartlara sahip Gürsel Ulaşım Çözümleri; özel donanımlı araçları, GPS araç takip sistemleri, profesyonel ve eğitimli sürücü ve hostesleri ile güvenliği ön planda tutuyor.

Gürsel Ulaşım Çözümleri, öğrencilerin konforunun yanı sıra velilerin de güvende hissetmesi için hazırladığı Gürsel Okul mobil uygulamasıyla çok kapsamlı hizmet sunuyor.PERSONEL ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ
Gürsel Ulaşım Çözümleri, başta İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Bursa olmak üzere tüm ülke genelinde 500’ün üzerinde saygın kuruluşa hizmet veriyor. Gürsel Ulaşım Çözümleri, her gün 150.000 personelin ulaşımını güvenli, huzurlu, sağlıklı ve dakik bir şekilde sağlıyor.

ÖZEL ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ
Comfort Go, bir Gürsel Ulaşım Çözümleri markasıdır. TÜRSAB seyahat acentesi University Travel ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Merkez ofisi İstanbul da bulunan Comfort Go, hem yurt içinde hem de yurt dışında deneyimli ve profesyonel sürücü kadrosu ile havaalanı, özel, grup transfer hizmetleri, araç kiralama ve kişiye özel geziler sunar.

Comfort Go tüm müşterilerine en güvenilir ve konforlu şekilde ulaşım hizmeti sunmayı hedefler.


Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

ŞEHİRLERARASI ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ
İZMİT SEYAHAT

Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı alanında faaliyet gösteren İzmit Seyahat, İstanbul-İzmit arasında kısa mesafeli yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Yıllık 25.000 sefer ile 1.000.000 yolcu taşıyan İzmit Seyahat, kısa mesafe taşımacılık yapan şirketler arasında en yüksek kapasitede hizmet veren şirketler arasındadır.

İzmit Seyahat, farklılaşmış kurumsal kimliği ve öne çıkan hizmetleriyle sektöründe özel bir konuma sahiptir. İzmit Seyahat emniyet kemeri kullanımını %100 oranında sağlayan üstün tecrübeli ve kabiliyetli sürücü ekibiyle yolcularına güvenli bir yolculuk sunar.

Tamamı Mercedes Benz marka otobüslerden oluşan İzmit Seyahat in filosunun yaş ortalaması 1,5 tir. Araçlarının tamamında Wi-Fi, zengin yiyecek ve içecek ikramları, Travego tipi araçlarında ise kişiye özel multimedya uygulamaları içeren TV bulunuyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


EFE TUR

1991 yılında kurulan Efe Tur, Türkiye nin en büyük 5 taşıma şirketi arasındadır. Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı alanında faaliyet gösteren şirketin merkezi Türkiye nin en büyük sanayi şehri ve aynı zamanda jeopolitik konumu itibariyle en önemli şehirlerden biri olan Kocaeli ndedir. 

Efe Tur İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere Türkiye nin 40 ilinde yılda yaklaşık 110.000 sefer ile yaklaşık 5.000.000 yolcu taşıyor.

40 kişilik Çağrı Merkezi ekibiyle müşterilerine hızlı iletişim imkanı ve yüksek müşteri memnuniyeti sunan Efe Tur, aynı zamanda tecrübeli personel ve sürücü ekibine sahiptir. Efe Tur, tamamı emniyet kemeri kullanan sürücüleri sayesinde sektöre örnek uygulamaları ile öne çıkıyor.

Filosunun yaş ortalaması 2,45 olan Efe Tur, toplam 105 araç ile üstün bir hizmet sunuyor. Araçların tamamında en son Euro normlarına uygun motor, Wi-Fi, kişiye özel multimedya uygulamaları içeren TV, zengin yiyecek ve içecek ikramları bulunuyor. Tüm araçların merkezi olarak denetimleri Araç Takip Sistemleri sayesinde yapılıyor; hız ve duraklama kontrolleri 7/24 izleniyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

ÖZ EMNİYET


1954 yılında Bartın-Zonguldak hattında 3 araçla  hizmet vermeye başlamış olup, firmamız  şu an 50 adet lüks otobüs ile yılda 1 milyon yolcu kapasitesini yakalamıştır.

Firmamız, Bartın kalkışlı BURSA, İZMİR, İSTANBUL, ANKARA, KOCAELİ, ADAPAZARI, BALIKESİR, İNEGÖL, BARTIN, ÇORLU, BOLU, MANİSA, ANTALYA, YALOVA, ZONGULDAK hatlarında  günlük 45 sefer düzenlemektedir. 
ŞEHİR İÇİ ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ
Globalleşen dünyada nüfusları hızla artan şehirler birer cazibe merkezi haline gelebilmek, halkına ve yatırımcılarına yaşanabilir bir çevre sunmak için özellikle toplu taşıma sistemlerini yeniden gözden geçirmelidir. Hedef, mevcut geleneksel toplu taşıma sistemlerini bir kenara koyarak devlet-özel şirket iş birliği ile “PPP” adı altında şehir içi toplu taşıma projeleri geliştirmektir. Geleceğin modern şehirleri bu tür projeler ile beklenen hizmet kalitesini yakalamayı, ekonomik ve sürdürülebilir çözümler üretmeyi planlamaktadır.

1989 yılından beri personel, öğrenci ve şehirlerarası taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Gürsel Ulaşım Çözümleri, şehir içi toplu taşıma ile görevli olan belediyelerin artan ihtiyaçlarını fark ederek, sahip olduğu bilgi birikimini kullanarak hem Türkiye’de hem de yurt dışında şehir içi toplu taşıma operatörü olma hedefini hayata geçirmek için gerekli adımları atmıştır. Gürsel Ulaşım Çözümleri, Birleşik Arap Emirlikleri ve Orta doğu ülkelerinin PPP projelerini yakın takibe alarak yerel ortaklıklar kurmuş ve toplu taşıma ihalelerine katılmaktadır.

Geleceğin global şehir içi toplu taşıma operatörü olan Gürsel Ulaşım Çözümleri, bu alanda aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

• Şehir içi toplu taşıma araç temini
• Toplu taşıma trafik ve sistem planlama ve yönetimi
• Otomatik araç kontrol sistemleri yönetimi
• Otomatik bilet toplama sistem yönetimi
• Garaj işletimi, araç bakım ve araç temizlik yönetimi
• Otobüs terminal ve durak işletimi
• Otobüs güvenlik ve bakım yönetimi
• Besleyici hatları planlama ve araç yönetimi
• Araç talep yönetim sistemleri
• Gürsel personel eğitim yönetimi
• Toplu taşıma Kalite Yönetim Sistemleri
• Toplu taşıma reklam ve pazarlama yönetimiİBB TRAFİK
BAĞLANTILAR
TANITIM KATALOĞU

...PERSONEL ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ

...ÖĞRENCİ ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ

Hoş Geldiniz

1989 yılında hizmete başlayan Gürsel Ulaşım Çözümleri, deneyimli sürücü kadrosuyla her gün 5.000 in üzerinde araç ile 150.000 personel ve 40.000 öğrenciye, ülke genelinde 500`ün üzerinde kuruluşa hizmet veriyor.

Siz de Gürsel konforu ve kalitesine hoş geldiniz.