Gursel Turizm
Şifreniz, talebiniz doğrultusunda sisteme kayıt olurken girmiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

Gönder

KURUMSAL
Değerli Dostlarım,

Gelişen ve büyüyen iş dünyamızda yer alan firmaların vazgeçilmez çözüm ortağı olmak her zaman hayalimdi. Bugün 500`den fazla firmaya uzun süreli hizmetler veriyoruz.

Hizmet politikamızı sürekli geliştirerek, insan kaynaklarına ve teknolojiye yatırım yaparak büyümemizi sürdüreceğimize inancım sonsuzdur. Kendi öz değerlendirmelerimizde başarımızın ölçüm kriteri her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Biz 30 yıllık tecrübemiz, müşteri odaklı yaklaşımımız, kalitemiz, çevre bilincimiz ve anlayışımız ile her zaman hizmete hazır bir ekibiz. Yenilenen yüzümüz ve istikrarlı başarımızla tüm müşterilerimize Her Şey Yolunda sloganını yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Levent Birant
Yönetim Kurulu Başkanı


VİZYON
Uluslararası platformda yer alarak taşımacılık sektöründe model bir şirket olmak.

MİSYON
Çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılayarak hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak.

HAKKIMIZDA
1989 yılında kurulan Gürsel Ulaşım Çözümleri, ilk günden bu yana uzman kadrosuyla ağırlıklı olarak personel ve öğrenci ulaşım çözümleri sunuyor. 

Gürsel Ulaşım Çözümleri, 5.000`in üzerinde araç ile her gün 150.000 personel ve 40.000 öğrenciye; başta İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Bursa olmak üzere tüm ülke genelinde 500`ün üzerinde saygın ve seçkin kuruluşa hizmet veren ulusal bir şirkettir.

Gürsel Ulaşım Çözümleri, her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini ve eğitim kurumlarını hizmet portföyüne katarak hızla büyümeye devam ediyor.

Gürsel Ulaşım Çözümleri`nin sunduğu konforu, verdiği güveni, dakikliği, uzmanlığı, kalitesi ve müşteri odaklı anlayışıyla her şey yolunda!


YÖNETİM POLİTİKASI

YÖNETİM TAAHHÜDÜMÜZ

• Entegre Yönetim Sistemleri politikasının ve hedeflerinin tüm çalışanlar tarafından benimsenmesi, özümlenmesi ve tatbik edilmesini şart koşmak.
• Karayolları Trafik Kanunu hükümlerine ve ilgili tüm yasal mevzuata (Ulaştırma, Çalışma ve Sağlık, Çevre Bakanlıkları; Yerel Yönetimler vb.) uygun taşımacılık hizmeti vermek.
• Müşterilerimizle yapılan anlaşmalara sadık kalarak beklentilere yönelik hizmet vermek
• Gelebilecek müşteri şikayetlerini kayıt altına almak, değerlendirmek, iyileştirmek; müşterimize geri bildirimde bulunmak.
• Müşterilerimize yılda en az bir defa olmak üzere her taleplerinde müşteri memnuniyet anketi uygulamak.
• Eğitim politikamız gereği sürücülerimize periyodik olarak sürekli eğitimler vermek.
• Çevre boyutları, İş Sağlığı ve Güvenliği bakımından yürürlükteki yasal şartları yerine getirmek sürekli iyileştirmek.
• Çalıştığımız sürücülerimizin memnuniyetini sürekli ölçmek ve iyileştirmek.
• Acil durumlarda acil durum planlarımıza ve hiyerarşik yapıya uygun olarak aksiyon almak.
• Tüm yapmış olduğumuz işlerde etik kurallarımızı uygulamak.
• Müşteri ile açık, net ve yalın iletişim kurmak.
• Her türlü kullanmış olduğumuz veriyi ölçerek analiz etmek.
• Sürdürülebilir bir gelecek için katkıda bulunmak.


KALİTE POLİTİKAMIZ 

Müşteri istek ve beklentilerini karşılayarak, “müşteri memnuniyetini” en üst seviyede tutmak, şikayet ve öneri takip sistemimizi etkili ve verimli kılmak.

Kurumsal iş yapış tarzımız ve kalitemizle; müşterilerimizin bizi güvenli, dakik, konforlu, istikrarlı ve ileri teknolojiyi kullanan bir firma olarak algılamalarını sağlayarak her firmanın bir sonraki müşteri talebi için referans oluşturmak.

Gelişen teknoloji ve toplumda yeniliklerin artması ile birlikte müşteri istek ve beklentilerine uyum sağlamak için çalışanlarımıza ve sürücülerimize sürekli eğitimler vermek.

Bağımsız denetim mekanizmamız ile kanun ve yönetmeliklere uygun yıl içinde periyodik denetimler yapmak.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımızdan aldığımız geri bildirimle Entegre Yönetim Sistemi süreç ve hizmetleri sürekli iyileştirmek, “Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemleri” ile ilgili konularda kurumsal olgunluk seviyesini sürekli artırmak.


EMNİYET VE GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

Mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uyarak  faaliyetlerimizden oluşabilecek iş kazası, meslek hastalıkları, iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak için gerekli tedbirleri almak.

Yol güvenliği için trafikte risk analiz çalışmaları yaparak kritik noktalarla ilgili çalışanlarımızı, sürücülerimizi ve müşterilerimizi bilgilendirmek; tedbirler alınması için yetkili kuruluşlarla irtibat içinde olmak.

Sürücülerimize ve çalışanlarımıza emniyetli ve güvenli bir sürüş için acil durum, ilk yardım, defansif sürüş teknikleri, yorgunluk ve stresle mücadele eğitimleri vermek


ÇEVRE VE SAĞLIK POLİTİKAMIZ

Faaliyetlerimizde kullandığımız araç ve aksesuarların çevreye verdiği zararları tespit etmek, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevreye katkı yapabilmek adına kirliliği katlanılabilir seviyeye indirmek veya yok etmek

Faaliyetlerimizin çevreye verdiği etkileri, servis araçlarını kullanan müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ziyaretçilerimizin sağlığına yönelik oluşabilecek etki ve tehlikeleri kontrol altına alarak, atıkların kaynağında ve çevre mevzuatlarına uygun toplanmasını ve geri kazanımını sağlamak.

Özmal araç filomuzu sürekli yenileyerek doğaya saygılı, karbon emisyonu düşük, yakıt kullanımı açısından çevre duyarlı araçlarla hizmet vermek.

Enerji ve su kaynaklarımızı tasarruflu kullanarak karbon ayak izimizi küçültmek; doğal kaynak tüketim bilicinin eğitim programlarımıza dahil ederek, çalışanlarımızı ve sürücülerimizi sürekli bilinçlendirmek.


SOSYAL SORUMLULUK
Çevre ile toplumun değer yargılarına ve kurallarına uyarak, kirliliğin önlenmesi, atıkların gerekliliklere uygun yönetimi, geri kazanım ve yeniden kullanımının teşviki ile toplumumuzun ve dünyamızın geleceği için sorumluluk taşıyoruz. Gürsel Ulaşım Çözümleri olarak tüm çalışmalarımızda sürdürülebilirlik yaklaşımı içinde kalıcı değerler oluşturabilmeyi amaçlıyoruz.

Topluma olan sorumluluğumuzu kurulduğumuz günden bu yana eğitim, trafik bilinci, emniyet kemerinin önemi, karbon ayak izimizin küçültülmesi gibi farklı alanlarda desteklediğimiz projeler ile yerine getirmekteyiz. 

Şirket bünyemizde çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmak, uluslararası platformda taşımacılık sektöründe model olmak, çevrenin korunmasında öncü firmalardan biri olmak, yerel ekonomilerin gelişiminde rol almak ve ekonomik gelişimi sürdürülebilir kılmak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalara devam ediyoruz.


KALİTE VE DENETİM FAALİYETLERİ
1999 yılında üst yönetim tarafından Gürsel Ulaşım Çözümleri bünyesinde Toplam Kalite Yönetimi uygulamalarına geçilmesine karar verildi. 2000 yılında sektörde ilk olarak ISO 9001 Kalite Yönetim belgesini alan şirket, 2005 yılında yine sektörde bir ilki gerçekleştirerek ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sertifikaları ile belgelendirildi.
 
Gürsel Ulaşım Çözümleri, KalDer’in başlattığı “Ulusal Kalite Hareketi”nin aktif katılımcıları arasında da yerini almaktadır. Kalite faaliyetleri 2007 yılından itibaren aktif olarak vermeye başlamıştır. Yoğun kalite ve denetim faaliyetlerimiz ile araç filomuzda ve tedarikçilerimizde kalite standartlarını istenilen düzeye çıkarıyoruz, böylece kurumsal firmaların ilk tercihi olmayı başarıyoruz.

Denetim ve eğitim faaliyetlerimizin temel amacı sürücülerde davranış değişikliği yaratmaktır. Trafik ortamında insan yaşamının ve sağlığının korunması, maddi kayıpların azaltılması, tehlikeli sonuçlar doğurabilecek davranışların en aza indirilmesi için sürücülerimiz sürekli olarak denetimlerden geçmektedir. Denetimlerimizin etkinliğinin yasal bir çerçevesi vardır. Standartlarımıza uygun olarak tüm sürücülerimizin kanun ve yönetmeliklerde gereken şartlara uymasını ve yasaların gerektirdiği yönde davranmalarını sağlamak temel anlayışımızdır.


İBB TRAFİK
BAĞLANTILAR
TANITIM KATALOĞU

...PERSONEL ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ

...ÖĞRENCİ ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ

Hoş Geldiniz

1989 yılında hizmete başlayan Gürsel Ulaşım Çözümleri, deneyimli sürücü kadrosuyla her gün 5.000 in üzerinde araç ile 150.000 personel ve 40.000 öğrenciye, ülke genelinde 500`ün üzerinde kuruluşa hizmet veriyor.

Siz de Gürsel konforu ve kalitesine hoş geldiniz.