Gursel Turizm
Şifreniz, talebiniz doğrultusunda sisteme kayıt olurken girmiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

Gönder

ŞEHİRLERARASI ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ
İZMİT SEYAHAT

Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı alanında faaliyet gösteren İzmit Seyahat, İstanbul-İzmit arasında kısa mesafeli yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Yıllık 25.000 sefer ile 1.000.000 yolcu taşıyan İzmit Seyahat, kısa mesafe taşımacılık yapan şirketler arasında en yüksek kapasitede hizmet veren şirketler arasındadır.

İzmit Seyahat, farklılaşmış kurumsal kimliği ve öne çıkan hizmetleriyle sektöründe özel bir konuma sahiptir. İzmit Seyahat emniyet kemeri kullanımını %100 oranında sağlayan üstün tecrübeli ve kabiliyetli sürücü ekibiyle yolcularına güvenli bir yolculuk sunar.

Tamamı Mercedes Benz marka otobüslerden oluşan İzmit Seyahat in filosunun yaş ortalaması 1,5 tir. Araçlarının tamamında Wi-Fi, zengin yiyecek ve içecek ikramları, Travego tipi araçlarında ise kişiye özel multimedya uygulamaları içeren TV bulunuyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


EFE TUR

1991 yılında kurulan Efe Tur, Türkiye nin en büyük 5 taşıma şirketi arasındadır. Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı alanında faaliyet gösteren şirketin merkezi Türkiye nin en büyük sanayi şehri ve aynı zamanda jeopolitik konumu itibariyle en önemli şehirlerden biri olan Kocaeli ndedir. 

Efe Tur İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere Türkiye nin 40 ilinde yılda yaklaşık 110.000 sefer ile yaklaşık 5.000.000 yolcu taşıyor.

40 kişilik Çağrı Merkezi ekibiyle müşterilerine hızlı iletişim imkanı ve yüksek müşteri memnuniyeti sunan Efe Tur, aynı zamanda tecrübeli personel ve sürücü ekibine sahiptir. Efe Tur, tamamı emniyet kemeri kullanan sürücüleri sayesinde sektöre örnek uygulamaları ile öne çıkıyor.

Filosunun yaş ortalaması 2,45 olan Efe Tur, toplam 105 araç ile üstün bir hizmet sunuyor. Araçların tamamında en son Euro normlarına uygun motor, Wi-Fi, kişiye özel multimedya uygulamaları içeren TV, zengin yiyecek ve içecek ikramları bulunuyor. Tüm araçların merkezi olarak denetimleri Araç Takip Sistemleri sayesinde yapılıyor; hız ve duraklama kontrolleri 7/24 izleniyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

ÖZ EMNİYET


1954 yılında Bartın-Zonguldak hattında 3 araçla  hizmet vermeye başlamış olup, firmamız  şu an 50 adet lüks otobüs ile yılda 1 milyon yolcu kapasitesini yakalamıştır.

Firmamız, Bartın kalkışlı BURSA, İZMİR, İSTANBUL, ANKARA, KOCAELİ, ADAPAZARI, BALIKESİR, İNEGÖL, BARTIN, ÇORLU, BOLU, MANİSA, ANTALYA, YALOVA, ZONGULDAK hatlarında  günlük 45 sefer düzenlemektedir. 
İBB TRAFİK
BAĞLANTILAR
TANITIM KATALOĞU

...PERSONEL ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ

...ÖĞRENCİ ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ

Hoş Geldiniz

1989 yılında hizmete başlayan Gürsel Ulaşım Çözümleri, deneyimli sürücü kadrosuyla her gün 5.000 in üzerinde araç ile 150.000 personel ve 40.000 öğrenciye, ülke genelinde 500`ün üzerinde kuruluşa hizmet veriyor.

Siz de Gürsel konforu ve kalitesine hoş geldiniz.